Проект створено дослідником без меж.
Хто такі «дослідники без меж»?
Трохи проясню. Коли Ми пізнаємо щось нове, Ми йдемо далі, копаємо глибше, дивимося з різних ракурсів, задаючись питанням, а що там є ще? …а ще?
Ми розглядаємо «очевидне» з інших (часто неочевидних) сторін.
Ми допускаємо, що можливо все.
Проект має дослідницько-інформаційний характер.
Як Ви вже здогадалися, «предметом та об’єктом» тут виступає інформація.
Чому саме інформація, а не, припустимо, знання, досвід, майстерність і т.п.?
Тому що транслюється (тобто – передається, повідомляється) саме інформація.
Навіть якщо мої (або ваші знання) безмежно глибокі – це мої (або ваші) знання.
Чи вдасться передати їх (буквально «запхати в голову») комусь іншому?
Чи може ваш досвід стати ще чиїмось лише тому, що Ви про нього розповісте?
Хіба той факт, що Ви чудовий майстер своєї справи, є гарантією того, що всі, хто слухає Вас, стануть такими ж?
Так отож.
Для оточуючих це все – ніщо інше, як інформація.
А чи перейде інформація для отримавших її в ранг знань, чи принесе новий досвід, чи стане тригером для відкриття ними нових граней у собі, чи зіграє роль у підвищенні рівня свідомості чи хоча б інтелекту, відточуванні майстерності та у нарощуванні мудрості, залежить тільки від них самих. Факт.
ЧОМУ БУВ СТВОРЕНИЙ ЦЕЙ ПРОЕКТ
Зверніть увагу: не «для чого», не «навіщо», саме – «чому».
Та тому, що автору по кайфу вивчати світ, досліджувати те, що не лежить на поверхні, заглядати за грані відомого. Мати справу з інформацією. Знаходити, зчитувати, розбирати її, аналізувати, вникати в суть.
Розглядати з різних боків. Конвертувати її в знання та досвід. Мислити, усвідомлювати, розуміти, знати.
Звичайно, користуватися всім цим добром у повсякденності.
Розповідати про свої відкриття, ділитися інформацією, передавати її.
Як бачите, ніякої «надмісії» та пафосу просто роблю, що хочу.
Як виявилося, це по кайфу не лише автору проекта. Тому і проявляються, ніби самі собою, відповідні «дослідники без меж і бар’єрів».
«Без меж і бар’єрів» – тому що Ми так вирішили і Ми так уміємо. Це не те саме, що «у вир з головою», без царя в тій голові. Ми усвідомлюємо свої дії, розуміючи, що і навіщо робимо.
Тут кожен сам відповідальний за себе апріорі.
І що цікаво (та приємно) – «ті, хто заходять до Нас на вогник», вже давно в курсі адекватного сенсу терміну «відповідальність за себе» і не схильні перекладати її на будь-кого або на будь-що.
Мати справу з такими людьми – справжнє задоволення. Спасибі, що Ви є!
(*Якщо, раптом, Ви поки що не такий, можливо, Вам краще залишити сайт. Повернетеся, коли «дозрієте». Не вважайте за грубість, лише щире прямолінійне попередження. До подібної інформації готові не всі, це нормально).
У будь-якому випадку, для початку прочитайте статтю: «Проходьте, будь ласка, на вихід», а також: «Червона нитка проекту», «Free decision. Вільне рішення», ну і, звісно ж, «Без правил, схем та алгоритмів» і «Що значить за гранню Психології», там багато подробиць для розуміння, що тут у Нас і як.
І, так, тут «лонгріди», «багато букв», матеріали «на подумати», питання без «відповідей на поверхні»…
За бажання і зацікавленості, на просторах проекту можна почерпнути чимало цікавого, поглянути на світ під новим кутом, ознайомитися з нестандартними поглядами щодо, здавалося б, звичних «істин», розвіяти для себе деякі міфи і… ще багато чого…
В ході власної дослідницької діяльності ведуться записи. Зібрані матеріали оформляються і в подальшому оприлюднюються для зацікавлених в розділі «Вільні дослідження», в статтях блогу та на сторінках соцмереж.
У розділі «Інструментарій» представлені абсолютно практичні прийоми та лайфхаки, які здатні стати гарною підмогою, як у пізнавальному процесі, так і в житті в цілому. Там же авторські розробки та методики, що входять до сфери спеціалізації засновника проекту.
УЧАСНИКИ ПРОЕКТА:
➡ сміливі зацікавлені люди, які здатні побачити і зрозуміти більше, ніж те, що видно «неозброєним оком», котрі готові ділитися зі світом своїми поглядами, пізнаннями і відкриттями;
➡ колеги-дослідники;
➡ незалежні автори;
➡ а також клієнти, які виявляють бажання повідати свої історії та розповісти про результати.
ЦІЛЬ? МІСІЯ?
Проект не має на меті «всіх наздогнати і заподіяти непоправне добро», «врятувати», «навчити» чи «просвітлити» людство.
Тут нікого ні в чому не переконують, нічого не доводять і нічого не пропагують.
Ми ділимося інформацією. А як її сприймати – особистий вибір кожного.
Як проживати своє власне життя – людина вирішує самостійно.
Але. Маючи інформацію кожен «розгадує свої ребуси» та «складає свої пазли».
Часом трапляється так, що для чогось важливого людині просто не вистачає інформації. Навіть, не сили чи ресурсів, а саме інформації. Як би дивно це не звучало в епоху інформаційного перевантаження, але тим не менш.
Зачасту людині треба просто дізнатись або почути від когось, що «виявляється, так можна було…»
От і думайте тепер: місія у Нас тут чи «надмісія»…
Матеріали проекту не претендують на так звану «наукову обґрунтованість» чи істину в останній інстанції (по тій простій причині, що останньої не існує в принципі).
Так, у когось цілком може бути своя думка з цього приводу, і свій досвід.
Хоча, якщо вже розібратися, то будь-який досвід, думка, доктрина і, навіть, гіпотеза – це частини однієї загальної картини, зібраної з фрагментів (знову ж таки, як пазл).
Наша з Вами авантюра під назвою «життя» не така проста, щоб впихнути її у вузькі, зрозумілі всім рамки, заміряти звичайним штангенциркулем і «розкласти по поличках».
І ось Вам лайфхак: коли виникають сумніви або в щось поки що доволі важко повірити, на початку такої інформації можна подумки додавати словосполучення: «А що як?…», тим самим допускаючи можливість чогось, але не зобов’язуючи себе беззаперечно вірити.
Ніхто в цьому житті не зобов’язаний погоджуватися з чим би то не було взагалі, а ось поміркувати: «а що як?…» цілком може.
Наприклад, якщо фраза «Реінкарнація існує і це цілком звичайне явище» не вкладається у Вас в голові, перефразуйте її, як: «а що як реінкарнація існує і це цілком звичайне явище?…».
Або замість: «усвідомлювати себе уві сні доступно кожному» спочатку можете говорити: «а що, як усвідомлювати себе уві сні доступно кожному?…» поки самі не переконаєтеся.
Ну, і так далі.
На сайті також спеціально створено розділ, який так і називається «А що, як?…», де викладається не найпростіша для розуміння інформація, яка інколи здається неймовірною.
Варто розуміти, що у світі (якщо хочете – у всесвіті, світоутворенні) немає нічого зайвого та неправильного.
І все, що колись кимось вивчалося, було сказано або зроблено, має своє місце.
Як Ви вже здогадалися, офіційна наука також «частина пазла».
Те, що робимо Ми – наша «частина».
І всьому свій час.
Цілком можливо, що те, що зараз здається комусь повною маячнею, за кілька років (а, може, й завтра) стане для нього звичайним явищем.
А те, що здавалося «непорушною істиною» виявиться не такою вже й непорушною… та й не істиною зовсім…
І це нормально.
Це і є «розширення свідомості», про яке багато хто чув.